Panel používateľa

Hecht 1321 2 v 1 - elektrický prevzdušňovač trávnikov - sklad PK dopredaj

Hecht 1321 2 v 1 - elektrický prevzdušňovač trávnikov - sklad PK dopredaj

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

skladom Dopredaj

Hecht 1321 2 in 1 - elektrický prevzdušňovač. Elektrický prevzdušňovač s príkonom 1300 W. Záber 32 cm. Hmotnosť 10 kg. Zberný kôš 40 l. Doporučená plocha 1000 m2. 16 oceľových nožov, valec s oceľovými pružinami.

89,99 € s DPH

Import kód: Hecht 1321

Výrobca: Hecht

Parametre


hmotnosť (kg)   10
príkon (W)   1300
doporučená plocha (m2)    1000
guličkové ložiská   nie
skelet   plastový
nastavenie hĺbky (mm)    -9 až +3 mm
počet nožov   16, oceľové
záber (cm)   32
kôš (l)   40

 


Popis tovaru


Elektrický prevzdušňovač trávnikov Hecht 1321 2 in 1 s motorom o príkone 1300 W. Pracovný záber 32 cm. Nastavenie pracovnej hĺbky -9 až +3 mm. Súčasťou dodávky sú dva valce, ktorými pomocou jednoduchej výmeny môžete rýchlo meniť funkcie stroja. Základom je prerezávací valec obsahujúci 16 kvalitných oceľových nožov. Vymeniť ho môžete za pružinový valec slúžiaci k prečesávaniu a prevzdušňovaniu trávnika počas celej sezóny. K zberu odpadu slúži kvalitný 40 l kôš. Doporučená plocha 1000 m2.

 

Zdravý trávnik potrebuje k svojmu rastu dostatok živín, vzduchu, vody a slnečného svetla. Pri pravidelnom kosení sa však do trávniku dostávajú úbytky trávy, ktoré tlením môžu vytvárať nepriepustnú vrstvu. Tato vrstva nielen že bráni prístupu vzduchu a živín do zeme, zároveň je ideálna pre rast húb, machov a plesní, ktoré sú nežiaduce pre zdravý a pekný trávnik. Preto je vhodné čas od času trávnik prerezať a prevzdušniť.

 

Prerezávanie (vertikutácia) sa odporúča robiť 2x ročne, najprv na jar, druhýkrát na jeseň. Prerezávací valec z trávniku odstráni plsť, zbytky rastlín a plevelu a prereže vrchnú vrstvu zeminy. Tým sa zlepší príjem živín, vlahy a vzduchu a podporí sa tým hlbšie zakorenenie trávnika. Zároveň dochádza k prerezaniu trávnych výhonkov, čím sa podporí tvorba nových výhonkov. Trávnik tak hustne a zároveň sa omladzuje.

 

Prevzdušňovanie (aerifikácia) sa odporúča robiť po zbytok sezóny. Šetrne rozruší vrchnú stvrdnutú časť pôdy, z trávy vyčeše mach, zbytky po kosení a iné nečistoty, tým odstráni nepriedušnú vrstvu a zlepší tak výmenu pôdnych plynov a príjem vlahy.

Nový komentár

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

                      Vážení zákazníci

 

  Od 27.10.2020 bude naša predajňa zatvorená z dôvodu sťahovania, v prípade záujmu kľudne volajte, v rámci možností Vás radi obslúžime, e-shop bude fungovať v obmedzenom režime do cca 07.11.2020, potom štandardne.

Po tomto termíme Vás rád privítam v našej novej  - malej, milej a modernej predajničke.

 

 

Výpredajové produkty nájdete na týchto stránkach.

FCB - https://www.facebook.com/bazarnoblegarden/

WEB - https://www.noblegarden.sk/c/produkty-zahrada-zahradne-naradie-zahradny-nabytok-detske-ihriska/mega-vypredaj/?view_style=list&id=product-list-c787&view_count=9&pagination_page=27&view_sort=position

 

 

Dôležité upozornenie k dezinfekčnému účinku handričiek Eudorex SK !

Handričky z polyaktívneho mikrovlákna Eudorex SK čistia až na úroveň štruktúry povrchov - absorbujú do seba 200-600 % nečistôt, vrátane baktérií, mikróbov a vírusov, ktoré v štruktúre ultra-mikrovlákna hynú.

Povrchy ostávajú čisté, vydezinfikované a suché !

 

Váš  Noblegarden Eudorex SK