Menu
Hecht Sentinel - záhradný gril z oceľového plechu 1 mm

skladom u dodávateľa dodacia doba 2 - 5 prac.dní

Hecht Sentinel je štýlový záhradný gril na drevené uhlie, ktorý svojím retro dizajnom neurobí hanbu v žiadnej záhrade. S udiarňou, dve ohniská, teplomer. Veľká odkladacia polica. Čítajte viac

229,90 €

Import kód: Hecht Sentinel

Výrobca: Hecht

Popis

HECHT Sentinel je štýlový záhradný gril na drevené uhlie, ktorý svojím retro dizajnom neurobí hanbu v žiadnej záhrade. Pohodlná rukoväť a oceľové kolieska umožnia s masívnym grilom pohodlne manipulovať komukoľvek, gril tak jednoducho upracete, rýchlo pripravíte a umiestnite do vhodnej polohy na záhrade tak, aby dym neobťažoval pri stole.

 

rozmery (cm) - 115x65x133
výška (cm) - 133
dĺžka (cm) - 115
šírka (cm) - 65

hmotnosť - 30 kg

hrúbka oceľového plechu - 1 mm

 

HECHT Sentinel je vybavený tromi roštmi. V hlavnom ohnisku je veľký rošt s rozmermi 65 x 40 cm. V poklope nad ním je ďalší rošt s rozmermi 60 x 20 cm, ktorý sa pri otvorení víeka automaticky odsúva dozadu, preto nijak neprekáža pri manipulácii s pokrmami na hlavnom rošte. Horný rošt je tak vhodný napríklad pre prípravu prílohy. Dobrým nápadom potom môže byť na horný rošt umiestniť napríklad zemiaky potreté olivovým olejom a korením, zabalené vo fólii na pečenie približne 10 minút pred zahájením grilovania mäsa. V priebehu grilovania mäsa sa potom príloha na hornom rošte stačí dokonale pripraviť. Pokiaľ by hlavný rošt pre grilovanie nestačil, je možné použiť aj spodné ohnisko, na ktorom je rošt s rozmermi 35 x 30 cm. Spodné ohnisko slúži zároveň pre použitie grilu ako udiarne. Po roztopení dreveného uhlia v spodnom ohnisku je možné v hornej časti grilu údiť. Aby mali údené pokrmi správnu chuť a vôňu, môžete v priebehu údenia do dreveného uhlia pridávať navlhčené štiepky aromatických drevín. Pre reguláciu správnej teploty je v hornom poklope integrovaný teplomer, teplotu je potom možné riadiť pritváraním otvoru na spodných dvierkach pomocou klapky a klapkou na vršku komína. Pri grilovaní a údení iste oceníte aj veľkú odkladaciu plochu. Gril je zhotovený z oceľového plechu a trubkových profilov, ošetrený je kvalitnou čiernou žiaruvzdornou farbou. Madlá sú drevené, preto sa o ne nikdy nepopálite.

 

 

 

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

Hecht Sentinel - záhradný gril z oceľového plechu 1 mm
Hecht Sentinel - záhradný gril z oceľového plechu 1 mm

229,90 €

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Potrebujete poradiť s objednávkou?

Neváhajte nás kontaktovať