Menu
Hecht Sentinel Max - záhradný gril z oceľového plechu 1,5 mm

skladom u dodávateľa dodacia doba 2 - 5 prac.dní

Hecht Sentinel Max - záhradný gril z oceľového plechu 1,5 mm. Luxusný veľký gril z pevného oceľového plechu ošetrený odolnou žiaruvzdornou farbou. Čítajte viac

529,90 €

Import kód: Hecht Sentinel Max

Výrobca: Hecht

Popis

Gril je vybavený dvomi ohniskami. S týmto grilom vás už nikdy nezaskočí ani žiadna početnejšie návšteva. Gril je vybavený dvomi ohniskami. Každé ohnisko má vlastný grilovací rošt so špeciálnou odolnou povrchovou úpravou. Spodné ohnisko je vhodné predovšetkým pre doudzovanie a nepriame grilovanie, využiť sa dá však aj ako plnohodnotný samostatný gril.

 

rozmery (cm) - 175x76x154
výška (cm) - 154
dĺžka (cm) - 175
šírka (cm) - 76

hrúbka oceľového plechu - 1,5 mm

hmotnosť - cca 55 kg

 

Pre reguláciu teploty a kontroly vzduchu prúdiaceho grilom slúži ventilačná klapka na boku spodného ohniska a druhá klapka na komíne. Vďaka prehľadnému teplomeru integrovanému vo veku hlavného grilu má obsluha dokonalý prehľad a kontrolu nad teplotou vo vnútri grilu. Na spodnom ohnisku je gril vybavený praktickým "šuplíkovým" popolníkom, ktorý je možné vďaka vnútornému prepojeniu ohnísk využiť aj pre vymetenie zvyškov popola z hlavného horného ohniska. Veká grilu sú vybavené luxusnými špirálovými madlami, ktorá svojím riešením minimalizujú prenos tepla. Hlavný gril je vybavený praktickým stolíkom, veko spodného grilu je možné použiť pre odloženie tepelne odolných nádob k pohodlnému uloženiu hotových pokrmov z grilu. Spodná časť grilu je vybavená veľkou policou pre uloženie grilovacieho náradia a nádoby s uhlím. K jednoduchému premiestneniu slúžia odolné oceľové kolesá a praktické madlo.

 

 

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

Hecht Sentinel Max - záhradný gril z oceľového plechu 1,5 mm
Hecht Sentinel Max - záhradný gril z oceľového plechu 1,5 mm

529,90 €

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Potrebujete poradiť s objednávkou?

Neváhajte nás kontaktovať

Prihlásenie

Zabudnuté heslo