Menu
Gardena 6000/5 automatic Comfort - ponorné tlakové čerpadlo 1476-20

skladom u dodávateľa dodacia doba 2 - 5 prac.dní

Gardena 6000/5 automatic Comfort - ponorné tlakové čerpadlo. Bezpečné a pohodlné - s funkciou automatického zapínania a vypínania. Čítajte viac

583,79 €

Import kód: 1476-20

Výrobca: Gardena

Popis

Ponorné tlakové čerpadlo 6000/5 automatic Comfort je tým správnym produktom pre hlboké studne alebo nádrže. Vysoko výkonné a nehlučné - čerpá vodu z hĺbky až 13 m, a to aj keď je ponorené dlhšiu dobu, pre zavlažovanie záhrady alebo pre sanitárnu vodu v dome.

 

Technické údaje

Menovitý výkon, W - 1050 W
Maximálna výtlačná kapacita - 6000 l/h
Maximálny tlak - 4.5 bar
Maximálna hĺbka ponoru - 12 m
Maximálna výtlačná výška - 45 m
Maximálna teplota čerpaného média - 35 °C
Dĺžka kábla - 15 m
Typ napájacieho kábla - H07 RNF
Elektrická ochranná trieda - IP X8

Hmotnosť - 8 kg

 

Pre pohodlnú a energeticky úspornú prevádzku je čerpadlo vybavené inovatívnou automatickou funkciou. Integrovaný tlakový spínač so snímačom detekcie prietoku automaticky čerpadlo zapína, keď je potrebné dodávať vodu, a potom ho opäť vypína. Robustné a vysoko kvalitné materiály umožňujú bezproblémovú prevádzku pod vodou a chránia čerpadlo pred poškodením. Nerezový filter zaisťuje ochranu pred prienikom nečistôt do čerpadla. Spínač s poistkou proti tepelnému preťaženiu chráni tichý a bezúdržbový kondenzátorový motor proti preťaženiu. Integrovaná spätná klapka zaisťuje ochranu proti presakovaniu hadice po vypnutí čerpadla a skracuje čas nového nasávaniu pri opätovnom spustení. Nie je tiež možný chod nasucho. Snímač upozorňuje na príliš nízku hladinu vody a čerpadlo automaticky zastavuje. Veľa kvalít garantujúcich bezpečnú a dlhodobú bezproblémovú prevádzku čerpadla. Ďalšou vecou zaisťujúcou bezpečnosť obsluhy a dlhú životnosť čerpadla sú dvojité tesnenie motora a keramická ochrana. Vďaka 4-stupňovému prívodnému obehovému kolu je voda čerpaná efektívne a nehlučne. Praktická funkcia: vďaka 15-metrovej prívodnej šnúre možno čerpadlo rýchlo inštalovať a vďaka dodávanému upevňovaciemu lanu ho možno ľahko ponárať a v prípade potreby vyťahovať späť.

 

 

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

Gardena 6000/5 automatic Comfort - ponorné tlakové čerpadlo 1476-20
Gardena 6000/5 automatic Comfort - ponorné tlakové čerpadlo 1476-20

583,79 €

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Potrebujete poradiť s objednávkou?

Neváhajte nás kontaktovať