Sun Net kit Poly 5 x 5 x 5m - nepremokavá slnečná plachta trojuholníková béžová

Sun Net kit Poly 5 x 5 x 5m - nepremokavá slnečná plachta trojuholníková béžová

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

skladom

Kvalitná nepremokavá polyesterová tieniaca plachta v béžovom prevedení s masívnymi kovovými uchyteniami v rohoch. Súčasťou balenia sú tri pevné laná s dížkou 1,5 m.

79,90 € s DPH

Výrobca: Noblegarden

Plachta je farebno stála - sieť obsahuje UV stabilizátor proti rozpadnutiu siete vplyvom slnečného žiarenia. Balenie v praktickej taške s úchytom pre ľahkú prepravu a skladovanie.

 

 

Rozmer - 5x5x5m

Tieniaca schopnosť - 90%

Materiál - vodotesný polyester mesh 165g/m2

UV stabilizovaná, nepremokavá,

Farba - béžová

Hmotnosť - 4,5 kg

Kovové O očká v rohoch plachty na uchytenie

3 ks 1,5m dlhých viazacích lán v balení

 

Vážení zákazníci

Pretože kotvenie, upínanie a napínanie plachiet je vždy veľmi individuálne a špecifické, neponúkame k našim plachtám tento doplnkový sortiment. Vruty, hmoždinky, šróbenie, napínacie lanká, retiazky, skoby alebo laná nájdete v každom lokálnom železiarstve presne podľa Vašich potrieb.

Ďakujeme za pochopenie.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Vianočné stromčeky na predajni, nádherné jedličky - malé, stredné, veľké, husté, rovnomerné, krásne.  Cena od 22 € do 99 €.  Iba I. trieda a Prémium Selection.

Mega akcia do Vianoc.    Ku každému šlapaciemu autíčku Berg Toys, elektrickej štvorkolke, motorke a autíčku Hecht dostane zákazník jednu špeciálnu handričku na karosériu Velvex HiQ od Eudorex-SK.

 

 

Vážení zákazníci,
dávame Vám do pozornosti naše zázračné, absolútne špičkové čistiace handričky Eudorex SK, ktoré nájdete v našom e-shope.

 

 

 

Ďakujeme

Vaše Noblegarden