Sun Net kit Poly 5 x 5 x 5m - nepremokavá slnečná plachta trojuholníková béžová

Sun Net kit Poly 5 x 5 x 5m - nepremokavá slnečná plachta trojuholníková béžová

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

skladom

Kvalitná nepremokavá polyesterová tieniaca plachta v béžovom prevedení s masívnymi kovovými uchyteniami v rohoch. Súčasťou balenia sú tri pevné laná s dížkou 1,5 m.

79,90 € s DPH

Import kód: 6330

Výrobca: Nortene

Plachta je farebno stála - sieť obsahuje UV stabilizátor proti rozpadnutiu siete vplyvom slnečného žiarenia. Balenie v praktickej taške s úchytom pre ľahkú prepravu a skladovanie.

 

Upozornenie k nepremokavosti ! Slnečné tieniace plachty sú určené na ochranu pred slnkom a na zatienenie priestorov - nie ako ochrana pred dažďom a vodou. Materiál týchto plachiet je sám o sebe nepremokavý - avšak plachty sú šité z viacerých kusov a v prípade slabého napnutia a vyspádovania, v prípade vytvorenia vaku alebo v prípade dlhotrvajúceho dažďa môže spojovacími švami prekvapkávať voda. Plachta slúži na pretienenie - nie ako ochrana pred dažďom.

 

Rozmer - 5x5x5m

Tieniaca schopnosť - 90%

Materiál - vodotesný polyester mesh 165g/m2

UV stabilizovaná, nepremokavá,

Farba - béžová

Hmotnosť - 3,5 kg

Kovové O očká v rohoch plachty na uchytenie

3 ks 1,5m dlhých viazacích lán v balení

 

Vážení zákazníci

Pretože kotvenie, upínanie a napínanie plachiet je vždy veľmi individuálne a špecifické, neponúkame k našim plachtám tento doplnkový sortiment. Vruty, hmoždinky, šróbenie, napínacie lanká, retiazky, skoby alebo laná nájdete v každom lokálnom železiarstve presne podľa Vašich potrieb.

Ďakujeme za pochopenie.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

 

Vážení zákazníci.

 

Dávame Vám do pozornosti naše zázračné, absolútne špičkové čistiace handričky Eudorex SK, ktoré nájdete v našom e-shope.

 

Noblegarden Eudorex SK