Menu
Expert proti krtkom 10 kg - hnojivo s odpudzujúcim účinkom proti krtom

skladom u dodávateľa dodacia doba 2 - 5 prac.dní

Expert proti krtkom 10 kg - hnojivo s odpudzujúcim účinkom proti krtom. Čítajte viac

29,90 €

Import kód: 3825

Výrobca: Forestina

Popis

Expert Krtko je profesionálny výrobok pre výživu trávnika s preventívnym odpudzujúcim účinkom proti krtkom. Hnojivo obsahuje dusík, fosfor a draslík vo vyváženom pomere. Súčasne obsahuje horčík, síru, železo a Zeolit ​​(prírodné hornina schopná pútať živiny a pozvoľna ich následne uvoľňovať). Toto hnojivo je vhodné na hnojenie všetkých druhov trávnikov - športových aj okrasných.

Hmotnosť - 10 kg

 

Zloženie -15% N - 5% P2O5 - 7% K2O

Použitie - Trávnik hnojíme 1x za mesiac v uvedených dávkach v období od marca do septembra. Intenzívne zaťažovaný trávnik sa odporúča hnojiť každých 15 dní. Mesačné dávky je nutné úmerne rozdeliť a aplikovať rovnomerne 2 - 3 dni po kosbe. Hnojivo aplikujeme na suchý trávnik rovnomerne, najlepšie za použitia posypového vozíka. Pri nedodržaní uvedených dávok hrozí poškodenie trávnika. Pre optimálnu výživu je potrebné vychádzať z pôdnej zásoby živín a aktuálnej potreby trávnika. Neaplikujte hnojivo na betónové dlaždice a iné povrchy okrem trávnika !!!

Keďže hnojivo obsahuje železo, hrozí ich poškodenie. Nespotrebované hnojivo uzavrite najlepšie do nepriedušných nádob (napr. vedierka s viečkom), aby nedochádzalo k výparu aromatických látok z hnojiva, ktoré odpudzujú krtkov. Mohlo by dôjsť k oslabenie účinku.

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Hodnotenie produktu

5/5

Pridať

Žiadne komentáre

Expert proti krtkom 10 kg - hnojivo s odpudzujúcim účinkom proti krtom
Expert proti krtkom 10 kg - hnojivo s odpudzujúcim účinkom proti krtom

29,90 €

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Potrebujete poradiť s objednávkou?

Neváhajte nás kontaktovať