Menu
Garant Amfora 300 l - nádoba na dažďovú vodu

skladom u dodávateľa dodacia doba 2 - 5 prac.dní

Garant Amfora 300 l - nádoba na dažďovú vodu. Čítajte viac

259 €

Import kód: 211701

Výrobca: Garantia

Popis

Nádrž na dažďovú vodu v stredomorskom štýle a nemeckej kvalite s 5 ročnou zárukou. Ekologické a úsporné riešenie. Veľký objem zaberajúci malý priestor. Odolná proti počasiu, UV žiareniu, vetru, zime i mrazu (stačí nechať kohútik otvorený).

Elegantná a štýlová nádrž, ktorá skrášli Vašu terasu, záhradu a zaujme všetkých Vašich hostí. Ekologické riešenie ktoré šetrí nie len prírodu, ale aj Vaše peniaze. Kvalitný nemecký výrobok s 5 ročnou zárukou od tradičného výrobcu, ktorý sa zaoberá využívaním dažďovej vody už viac ako 45 rokov, a je absolútnym lídrom na celoeurópskom trhu s množstvom patentov, ktoré inde nenájdete.

 

Dodávané bez kohútika a pripojena !

Ku všetkým nádržiam odporúčame zakúpiť aj niektorý z filtrov a kohútikov, ktoré nájdete v sekcii príslušenstvo / filtre. Doporučujeme pripojenie Garant Speedy kolektor.

 

Upozornenie

Nádrže zasielame prepravnou spoločnosťou ako nadrozmerný náklad, cena dopravy po celom Slovensku je 19,90 € s DPH.

 

Plastová nádrž je vernou kópiou stredomorskej amfóry a po pripojení na odkvapovú rúru slúži ako nádoba na uskladňovanie čistej dažďovej vody, ktorú potom môžete používať na polievanie. Nádrž disponuje veľkým objemom, pričom zaberie málo priestoru. V prípade, že je nádoba už plná, voda bude jednoducho odtekať odkvapovou rúrou ďalej ako pôvodne.

 

Dažďová voda je pre Vaše rastliny zdravšia a vhodnejšia, nakoľko je mäkšia ako voda z Vášho kohútiku. Nádrž je odolná proti všetkým typom počasia, UV žiareniu, vetru, zime i mrazom. V zimnom období jednoducho necháte kohútik otvorený a Vaša nádrž prekoná aj tie najtuhšie zimy.

 

Ku všetkým nádržiam odporúčame zakúpiť aj niektorý z filtrov a kohútikov, ktoré nájdete v sekcii príslušenstvo / filtre.

 

Ekologické a úsporné riešenie
Stredomorský štýl
Nemecká kvalita s 5 ročnou zárukou
Veľký objem na minimálnom priestore
Odolná proti počasiu, vetru a UV žiareniu
Odolná proti zime i mrazu
Vopred predvŕtaný otvor na kohútik a na pripojovací filter

 

Objem - 300 l
Ø max. - 68 cm
Výška - 129 cm
Ø otvor - 18 cm
Hmotnosť - 12 kg
 

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

Garant Amfora 300 l - nádoba na dažďovú vodu
Garant Amfora 300 l - nádoba na dažďovú vodu

259 €

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Alternatívne produkty