Menu
Hecht 2416 QT - elektrická reťazová píla

skladom u dodávateľa dodacia doba 2 - 5 prac.dní

Elektrická reťazová píla. SOFT-START. Príkon 2400 W. Dĺžka lišty 40 cm. Hmotnosť 4,7 kg. Ľahké rýchlonapínanie reťaze. Čítajte viac

117,99 €

Import kód: Hecht 2416 QT

Výrobca: Hecht

Popis

Parametre

motor   elektrický
hmotnosť (kg)   4,7
príkon (W)   2400
dĺžka lišty (cm)   40
lišta   OREGON
odľahčenie pnutia kábla   áno
rýchlonapínanie reťaze   áno
soft start    áno

 


Kvalitná elektrická reťazová píla s motorom s príkonom 2400 W a dĺžkou lišty 40 cm. Píla je vybavená plynulým rozbehom motora SOFT START, ktorý obmedzuje prúdové nárazy pri spustení a vďaka tomu nedochádza k vyhadzovaniu ističov domových rozvodov. Zároveň je vybavená rýchlonapínaním reťaze – napnutie reťaze vďaka tomu zvládnete bez použitia náradia.

Píla je neoceniteľným pomocníkom v záhradách a v okolí domu. Elektrický motor zaistí vysokú spoľahlivosť bez zložitého nastavovania, zároveň vďaka nemu bolo možné dosiahnuť celkovú hmotnosť iba 4,7 kg. Pri konštrukcii boli použité kvalitné súčiastky - vďaka použitiu kvalitných odolných plastových a kovových častí je u píly zaistené skvelé vyváženie, ktoré znižuje únavu pri práci. Úplnou samozrejmosťou sú integrované bezpečnostné prvky, ako napríklad bezpečnostná reťazová brzda pre okamžité zastavenie reťaze, pevná zubová opierka či odľahčenie pnutia prívodného kábla. Integrované je taktiež automatické olejové čerpadlo. Stav oleja je možné priebežne vizuálne kontrolovať vďaka priehľadnému ukazovateľu na nádržke.

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

Hecht 2416 QT - elektrická reťazová píla
Hecht 2416 QT - elektrická reťazová píla

117,99 €

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Potrebujete poradiť s objednávkou?

Neváhajte nás kontaktovať