Panel používateľa

Gardena Terraline™ 3772 - dámsky rýľ

Gardena Terraline™ 3772 - dámsky rýľ

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

skladom

Gardena Terraline™ 3772 - dámsky rýľ. GARDENA Terraline ™ je rýľ, ktorý zaručuje pohodlnú a bezpečnú prácu pri rýľovaní, kopaní, kyprení a presádzaní.

34,99 € s DPH

Výrobca: Gardena

Extra široká a ergonomicky tvarovaná rukoväť v tvare T s prvkami z mäkčeného plastu je veľmi pohodlná pre držanie oboma rukami. Kopanie je oveľa jednoduchšie. Extra veľké stúpačky s pevným profilom umožňujú dobré pôsobenie sily a znižujú riziko zranenia pri neúmyselnom skĺznutiu. Ďalšie plus rýľa Terraline ™ je tlmič nárazov Softec ™, ktorý je veľmi šetrný ku kĺbom a bol prihlásený na patentovanie. Spätný náraz pri kopaní sa redukuje, napr. keď narazíte na kameň alebo na silné korene. Tvar rukoväte je tiež ideálny: profil rukoväte v tvare kvapky zaisťuje, že sa rukoväť dobre drží a zabraňuje nežiaducemu skĺzavaniu. Izolačné plastové opláštenie chráni pred chladom a umožňuje príjemnú prácu bez skĺzavania. Optimálny uhol rukoväte noža garantuje ergonomickú prácu. Čepeľ rýľa je vyrobená z odolnej, kvalitnej tvrdenej ocele s vysoko kvalitnou povrchovou úpravou.

Celková dĺžka rýľa je 117 cm.

Vysoká kvalita znamená dlhú životnosť. GARDENA 10-ročná záruka.

Hmotnosť - cca 1,5 kg

Nový komentár

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

                      Vážení zákazníci

 

  Od soboty 5.12.2020 nás nájdete v našej novej predajni na adrese Nová 15 v Pezinku - Grinave, na prízemí v modrej budove f. Ekodren, vedľa showroomu Škoda - KARIREAL SLOVAKIA a.s.

 

 

                               Predajňa Noble Garden     Predajňa Noble garden

 

Tešíme sa na Vás          

                               Vilo a Rišo

 

 

Dôležité upozornenie k dezinfekčnému účinku handričiek Eudorex SK !

Handričky z polyaktívneho mikrovlákna Eudorex SK čistia až na úroveň štruktúry povrchov - absorbujú do seba 200-600 % nečistôt, vrátane baktérií, mikróbov a vírusov, ktoré v štruktúre ultra-mikrovlákna hynú.

Povrchy ostávajú čisté, vydezinfikované a suché !

 

Váš  Noblegarden Eudorex SK