Menu
Gardena 130 Combisystem 3723-20  - drevená násada

skladom Top produkt

Gardena 130 - drevená násada. Combisystem drevené násady FSC® 100%. Vysoko kvalitné drevo pre prácu s nízkymi vibráciami. Čítajte viac

15,59 €

Import kód: 176

Výrobca: Gardena

Popis

Drevené násady z radu GARDENA Combisystem označené štítkom FSC 100 % sú vyrobené z dreva pochádzajúceho z lesa certifikovaného podľa štandardov FSC®. Tieto násady umožňujú predlžovanie všetkých nástrojov tohto combi systému. Vysoko kvalitné húževnaté drevo pôvodom z Európy tlmí vibrácie a má certifikát FSC. To znamená záruku, že na výrobu násad je použité iba drevo z riadne udržiavaných a obnoviteľných lesov. 130 cm dlhá násada má nekĺzavú povrchovú úpravu a padne dobre do ruky.

Eloxovaná hliníková rúrka má plastovú povrchovú úpravu a koniec násady zaručuje pevné spojenie a bezpečné upnutie nástrojov combisystem. Upínacia skrutka s komponentmi z mäkčeného plastu pre upevnenie nástroja combisystem je nasadená takým spôsobom, aby nemohlo dôjsť k jej strate.

Záruka 25 rokov

Hmotnosť - cca 0,4 kg

 

 

 

Tip: pre prácu s ťažnými alebo tlačnými pohybmi mala byť použitá dlhšia násada, na kopanie je vhodnejšia kratšia násada.

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

Gardena 130 Combisystem 3723-20  - drevená násada
Gardena 130 Combisystem 3723-20 - drevená násada

15,59 €

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Potrebujete poradiť s objednávkou?

Neváhajte nás kontaktovať