Panel používateľa

Hecht 1070 - elektrická vŕtačka s príklepom

Hecht 1070 - elektrická vŕtačka s príklepom

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

skladom u dodávateľa dodacia doba 2 - 5 prac.dní

Elektrická vŕtačka s príklepom. Príkon 650 W. Otáčky bez zaťaženia 0 - 3000. Príklep 0 - 48000. Hmotnosť 1,8 kg.

23,99 € s DPH

Import kód: Hecht 1065

Výrobca: Hecht

Parametre

hmotnosť (kg)   1,8
príkon (W)    650
elektrický motor   áno, 230 V/50 Hz
max. priemer vŕtania (mm)   10 železo / 13 betón / 20 drevo
príklep (ot./min)   0-48000
otáčky bez zaťaženia (ot./min)    0-3000


HECHT 1070 je ľahká a zároveň výkonná vŕtačka vhodná pre všetkých domácich majstrov. Je vybavená mechanickým príklepom na vŕtanie do stien, maximálny priemer vŕtania do betónu je 13 mm. Do dreva je možné vŕtať otvory až 20 mm, do železa 10 mm. Otáčky sú plynule nastaviteľné od 0 do 3000 ot./min. Ergonomicky tvarovaná rukoväť dobre padne do ruky, na rukoväti nájdete aretáciu spúšte, nastavenie otáčok aj nastavenie smeru otáčania. Napájanie je z bežnej siete 230 V/50 Hz, príkon vŕtačky je 650 W. Súčasťou vŕtačky je aj prídavná rukoväť, mierka hĺbky vŕtania a kľúč na skľučovadlo.

 


Popis tovaru
Výkonná elektrická vŕtačka s príklepom HECHT 1065 s kvalitnými prevodmi, vhodná na vŕtanie rôznych materiálov vrátane muriva a pórobetónu. Zároveň je možné túto vŕtačku použiť na povoľovanie a uťahovanie skrutkovaných spojov. Vďaka rýchloskľučovadlu je možná rýchla výmena nástrojov. Vhodne umiestnený prepínač ľavého a pravého chodu umožní jednoduché prepínanie smeru otáčania. Pogumovaná rukoväť zaručí pevný úchop a zároveň obmedzuje prenášanie vibrácií. Plynulá regulácia otáčok nájde svoje uplatnenie pri vŕtaní do rôznych materiálov s rôznymi priemermi vrtákov. Súčasťou vŕtačky je nastaviteľná rukoväť pre pohodlné držanie oboma rukami a hĺbkový doraz.

Príkon tejto vŕtačky je 650 W. Otáčky bez zaťaženia sú 0 - 2800 ot./min, príklep potom 0 - 50400 ot./min. Maximálny priemer vŕtania je 10 mm do železa, 13 mm do betónu a 20 mm do dreva. Vďaka integrovanej mierke hĺbky vŕtania budete ihneď vedieť, koľko je ešte potrebné vyvŕtať. Hmotnosť vŕtačky je 1,58 kg. Na napájanie postačí štandardný výstup na 230 V / 50 Hz.

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Vážení zákazníci

 

  Nájdete nás v našej novej predajni na adrese Nová 15 v Pezinku - Grinave, na prízemí v modrej budove f. Ekodren, vedľa showroomu Škoda - KARIREAL SLOVAKIA a.s.

 

 

                               Predajňa Noble Garden     Predajňa Noble garden

 Tešíme sa na Vás          

                               Vilo a Rišo

 

 

Vážení zákazníci

Z dôvodu pretrvávajúcich pandemických opatrení a zhoršenej logistickej, skladovej a inej situácie sa môžu jednotlivé dodacie doby posunúť. Týka sa to hlavne sortimentu techniky a tovarov na objednávku.

Snažíme sa Vaše objednávky vybavovať ku Vašej maximálnej spokojnosti - nie vždy je to z našej strany možné.

                                         Ďakujeme za Vaše pochopenie.    Vilo Nemec Noblegarden & Eudorex SK