Panel používateľa

Kravský hnoj 10 kg granulovaný - prírodné hoštické hnojivo

Kravský hnoj 10 kg granulovaný - prírodné hoštické hnojivo

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

skladom

Kravský hnoj 10 kg granulovaný - prírodné hoštické hnojivo. Hoštický kravský hnoj je čisto prírodné - organické hnojivo. Hnojivo obsahuje organické látky a základné živiny.

12,90 € s DPH

Výrobca: Forestina

Hoštický kravský hnoj je čisto prírodné - organické hnojivo. Hnojivo obsahuje organické látky a základné živiny (N, P, K, Ca a Mg), ale aj stopové prvky napr. (Fe, Mn, Mo, Zn, Cu). Hnoj prirodzene zvyšuje podiel humusu v pôde a prispieva k vyššej úrodnosti. Hoštický kravský hnoj sa obzvlášť hodí ku hnojenie zeleniny napr. zeleru, kelu, kapusty, karfiolu, plodovej zeleniny (paradajok, paprík, uhoriek), ale aj okrasných záhradných rastlín, napr. pred výsadbou konifery)


Zloženie:

1,5% N + 2,5% P2O5 + 1,5% K2O


Použitie:

Hnojivo sa aplikuje na povrch zeminy rozhodením a potom sa mierne zapraví do pôdy (ručným rytím a pod.). Produkt neobsahuje klíčivé semená burín. Základné hnojenie pred výsadbou 1,5 - 3 kg na 10 m2; Vyhnojená pôdy v skleníku pred výsadbou 2 - 4 kg na 10 m2; Dávka na jeden truhlík (50 cm) s balkónovými rastlinami 200 - 300 g; Ruže a trvalky 100 - 200 g na 1 rastlinu; Zelenina a ovocie 300 - 400 g na 1 m2; Konifery a iné okrasné kríky 600 - 800 g na 1 rastlinu.

 

Hmotnosť - 10 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Vážení zákazníci

 

 

  Od soboty 5.12.2020 nás nájdete v našej novej predajni na adrese Nová 15 v Pezinku - Grinave, na prízemí v modrej budove f. Ekodren, vedľa showroomu Škoda - KARIREAL SLOVAKIA a.s.

 

 

                               Predajňa Noble Garden     Predajňa Noble garden

 

Tešíme sa na Vás          

                               Vilo a Rišo

 

 

Vážení zákazníci

Z dôvodu pretrvávajúcich pandemických opatrení a zhoršenej logistickej, skladovej a inej situácie sa môžu jednotlivé dodacie doby posunúť. Týka sa to hlavne sortimentu techniky a tovarov na objednávku.

Snažíme sa Vaše objednávky vybavovať ku Vašej maximálnej spokojnosti - nie vždy je to z našej strany možné.

                                         Ďakujeme za Vaše pochopenie.    Vilo Nemec Noblegarden & Eudorex SK