Panel používateľa

Hoštické 0,5l Guáno tekuté hnojivo - kvapalné hnojivo

Hoštické 0,5l Guáno tekuté hnojivo - kvapalné hnojivo

Hodnotenie produktu: 2/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

skladom

Hoštické tekuté Guáno 0,5l. Guáno je čisto prírodná surovina, ktorá vznikla mineralizáciou vtáčieho trusu na pobreží Južnej Ameriky.

3,90 € s DPH

Výrobca: Forestina

Vzhľadom k svojmu zloženiu je po stáročia využívaná miestnymi obyvateľmi v poľnohospodárstve ako vynikajúce prírodné hnojivo.Úpra vou do tekutého stavu sa guáno stáva vhodným hnojivom na pestovanie v byte aj vo vonkajšom prostredí. Guáno poskytuje rastlinám potrebné živiny počas celého vegetačného obdobia vo forme, v ktorej sú živiny dobre prijímané koreňovým systémom. Keďže sa jedná o prírodnú surovinu, nedochádza, pri správnom dávkovaní, k poškodeniu rastlín a zasoleniu pôdy. Pôda si tak udržuje svoju vzdušnosť a úrodnosť.

Dávkovanie - na zálievku riedime tekuté guáno v pomere 15 ml do 3 l vody. Hnojivovú zálievku aplikujeme týždenne. V prípadoch, kedy je vhodné hnojenie aplikovať tzv. na list (vonkajšie pestovanie rajčín, paprík, uhoriek a pod.) riedime tekuté guáno v pomere 15 ml v 6 l vody. Postrek robíme ráno alebo večer jedenkrát týždenne. Vzhľadom na prírodný charakter hnojiva je zber plodov možný už deň po aplikácii hnojiva.

Objem - 0,5 l

Hmotnosť - 0,5 kg

Nový komentár

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

                      Vážení zákazníci

 

  Od 27.10.2020 bude naša predajňa zatvorená z dôvodu sťahovania, v prípade záujmu kľudne volajte, v rámci možností Vás radi obslúžime, e-shop bude fungovať v obmedzenom režime do cca 07.11.2020, potom štandardne.

Po tomto termíme Vás rád privítam v našej novej  - malej, milej a modernej predajničke.

 

 

Výpredajové produkty nájdete na týchto stránkach.

FCB - https://www.facebook.com/bazarnoblegarden/

WEB - https://www.noblegarden.sk/c/produkty-zahrada-zahradne-naradie-zahradny-nabytok-detske-ihriska/mega-vypredaj/?view_style=list&id=product-list-c787&view_count=9&pagination_page=27&view_sort=position

 

 

Dôležité upozornenie k dezinfekčnému účinku handričiek Eudorex SK !

Handričky z polyaktívneho mikrovlákna Eudorex SK čistia až na úroveň štruktúry povrchov - absorbujú do seba 200-600 % nečistôt, vrátane baktérií, mikróbov a vírusov, ktoré v štruktúre ultra-mikrovlákna hynú.

Povrchy ostávajú čisté, vydezinfikované a suché !

 

Váš  Noblegarden Eudorex SK