Menu
Hoštické 0,5l Guáno tekuté hnojivo - kvapalné hnojivo

skladom

Hoštické tekuté Guáno 0,5l. Guáno je čisto prírodná surovina, ktorá vznikla mineralizáciou vtáčieho trusu na pobreží Južnej Ameriky. Čítajte viac

3,90 €

Výrobca: Forestina

Popis

Vzhľadom k svojmu zloženiu je po stáročia využívaná miestnymi obyvateľmi v poľnohospodárstve ako vynikajúce prírodné hnojivo.Úpra vou do tekutého stavu sa guáno stáva vhodným hnojivom na pestovanie v byte aj vo vonkajšom prostredí. Guáno poskytuje rastlinám potrebné živiny počas celého vegetačného obdobia vo forme, v ktorej sú živiny dobre prijímané koreňovým systémom. Keďže sa jedná o prírodnú surovinu, nedochádza, pri správnom dávkovaní, k poškodeniu rastlín a zasoleniu pôdy. Pôda si tak udržuje svoju vzdušnosť a úrodnosť.

Dávkovanie - na zálievku riedime tekuté guáno v pomere 15 ml do 3 l vody. Hnojivovú zálievku aplikujeme týždenne. V prípadoch, kedy je vhodné hnojenie aplikovať tzv. na list (vonkajšie pestovanie rajčín, paprík, uhoriek a pod.) riedime tekuté guáno v pomere 15 ml v 6 l vody. Postrek robíme ráno alebo večer jedenkrát týždenne. Vzhľadom na prírodný charakter hnojiva je zber plodov možný už deň po aplikácii hnojiva.

Objem - 0,5 l

Hmotnosť - 0,5 kg

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Hodnotenie produktu

2/5

Pridať

Žiadne komentáre

Hoštické 0,5l Guáno tekuté hnojivo - kvapalné hnojivo
Hoštické 0,5l Guáno tekuté hnojivo - kvapalné hnojivo

3,90 €

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Potrebujete poradiť s objednávkou?

Neváhajte nás kontaktovať