Panel používateľa

Hoštické 0,5l Guáno tekuté hnojivo - kvapalné hnojivo

Hoštické 0,5l Guáno tekuté hnojivo - kvapalné hnojivo

Hodnotenie produktu: 2/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

skladom

Hoštické tekuté Guáno 0,5l. Guáno je čisto prírodná surovina, ktorá vznikla mineralizáciou vtáčieho trusu na pobreží Južnej Ameriky.

3,90 € s DPH

Výrobca: Forestina

Vzhľadom k svojmu zloženiu je po stáročia využívaná miestnymi obyvateľmi v poľnohospodárstve ako vynikajúce prírodné hnojivo.Úpra vou do tekutého stavu sa guáno stáva vhodným hnojivom na pestovanie v byte aj vo vonkajšom prostredí. Guáno poskytuje rastlinám potrebné živiny počas celého vegetačného obdobia vo forme, v ktorej sú živiny dobre prijímané koreňovým systémom. Keďže sa jedná o prírodnú surovinu, nedochádza, pri správnom dávkovaní, k poškodeniu rastlín a zasoleniu pôdy. Pôda si tak udržuje svoju vzdušnosť a úrodnosť.

Dávkovanie - na zálievku riedime tekuté guáno v pomere 15 ml do 3 l vody. Hnojivovú zálievku aplikujeme týždenne. V prípadoch, kedy je vhodné hnojenie aplikovať tzv. na list (vonkajšie pestovanie rajčín, paprík, uhoriek a pod.) riedime tekuté guáno v pomere 15 ml v 6 l vody. Postrek robíme ráno alebo večer jedenkrát týždenne. Vzhľadom na prírodný charakter hnojiva je zber plodov možný už deň po aplikácii hnojiva.

Objem - 0,5 l

Hmotnosť - 0,5 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Vážení zákazníci

 Ak sa už nič neudeje, otvoríme v sobotu 19.09.          

 

 

                                                            Ďakujeme za Vaše pochopenie.

 

 

 

 

 

  Od soboty 5.12.2020 nás nájdete v našej novej predajni na adrese Nová 15 v Pezinku - Grinave, na prízemí v modrej budove f. Ekodren, vedľa showroomu Škoda - KARIREAL SLOVAKIA a.s.

 

 

                               Predajňa Noble Garden     Predajňa Noble garden

 

Tešíme sa na Vás          

                               Vilo a Rišo

 

 

Vážení zákazníci

Z dôvodu pretrvávajúcich pandemických opatrení a zhoršenej logistickej, skladovej a inej situácie sa môžu jednotlivé dodacie doby posunúť. Týka sa to hlavne sortimentu techniky a tovarov na objednávku.

Snažíme sa Vaše objednávky vybavovať ku Vašej maximálnej spokojnosti - nie vždy je to z našej strany možné.

                                         Ďakujeme za Vaše pochopenie.    Vilo Nemec Noblegarden & Eudorex SK