Panel používateľa

Hoštický kravský hnoj 10 kg - prírodné granulované hnojivo

Hoštický kravský hnoj 10 kg - prírodné granulované hnojivo

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

skladom

Kravský hnoj 3 kg. Hoštický kravský hnoj je čisto prírodné - organické hnojivo. Obsahuje organické látky a základné živiny (N, P, K, Ca a Mg), ale i stopové prvky napr. Fe, Mn, Mo, Zn, Cu.

12,90 € s DPH

Výrobca: Forestina

Hoštický kravský hnoj je čisto prírodné - organické - hnojivo. Hnojivo obsahuje organické látky a základné živiny (N, P, K, Ca a Mg), ale aj stopové prvky napr. (Fe, Mn, Mo, Zn, Cu). Hnoj prirodzene zvyšuje podiel humusu v pôde a prispieva k vyššej úrodnosti. Hoštická kravský hnoj sa obzvlášť hodí ku hnojenie zeleniny napr. Zeleru, kelu, zeli, karfiolu, plodovej zeleniny - paradajok, paprík, uhoriek, ale aj okrasných záhradných rastlín (napr. pred výsadbou konifery).

Hmotnosť - 10 kg

 

Zloženie:

1,5% N + 2,5% P2O5 + 1,5% K2O

 

Použitie:

Hnojivo sa aplikuje na povrch zeminy rozhodením a potom sa mierne zapraví do pôdy (ručným rytím a pod.). Produkt neobsahuje klíčivé semená burín. Základné hnojenie pred výsadbou 1,5 - 3 kg na 10 m2; Vyhnojená pôdy v skleníku pred výsadbou 2 - 4 kg na 10 m2; Dávka na jeden truhlík (50 cm) s balkónovými rastlinami 200 - 300 g; Ruže a trvalky 100 - 200 g na 1 rastlinu; Zelenina a ovocie 300 - 400 g na 1 m2; Konifery a iné okrasné kríky 600 - 800 g na 1 rastlinu.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Vážení zákazníci

 

 

  Od soboty 5.12.2020 nás nájdete v našej novej predajni na adrese Nová 15 v Pezinku - Grinave, na prízemí v modrej budove f. Ekodren, vedľa showroomu Škoda - KARIREAL SLOVAKIA a.s.

 

 

                               Predajňa Noble Garden     Predajňa Noble garden

 

Tešíme sa na Vás          

                               Vilo a Rišo

 

 

Vážení zákazníci

Z dôvodu pretrvávajúcich pandemických opatrení a zhoršenej logistickej, skladovej a inej situácie sa môžu jednotlivé dodacie doby posunúť. Týka sa to hlavne sortimentu techniky a tovarov na objednávku.

Snažíme sa Vaše objednávky vybavovať ku Vašej maximálnej spokojnosti - nie vždy je to z našej strany možné.

                                         Ďakujeme za Vaše pochopenie.    Vilo Nemec Noblegarden & Eudorex SK