Menu
Hecht 2039 - elektrická reťazová píla

skladom u dodávateľa dodacia doba 2 - 5 prac.dní

Hecht 2039 - elektrická reťazová píla. Elektrická reťazová píla s príkonom 2200 W. Dĺžka lišty 35 cm. Hmotnosť 4,2 kg. Čítajte viac

79,99 €

Import kód: hecht 2035

Výrobca: Hecht

Popis

 Elektrická reťazová píla HECHT 2039 s motorom s výkonom 2200 W je ideálny pre bežné práce okolo domu aj na prípravu palivového dreva. Vďaka elektrickému pohonu je tichá, neprodukuje žiadne emisie, preto ju je možné dobre použiť aj na stavbe alebo v dielni. Elektromotor je zároveň bezúdržbový, preto sa všetka údržba vlastne zahŕňa len na pravidelné čistenie, brúsenie alebo výmenu reťaze a opotrebované lišty. Mazanie reťaze a lišty je pri rezaní zaistené automaticky čerpadlom z nádrže integrovanej priamo v píle. Vďaka priehľadnej časti olejovej nádržky je možné ľahko kontrolovať hladinu zostávajúceho oleja. Pre mazanie lišty a reťaze odporúčame olej určený pre stratové mazanie, napríklad HECHT CHAINOIL.

 

Parametre

motor - elektrický
hmotnosť (kg) - 4,2
príkon (W) - 2200
dĺžka lišty (cm) - 35
lišta - HECHT
odľahčenie pnutia kábla - áno
regulácia mazania reťaze - nie
rýchlonapínanie reťaze - nie
soft start - nie

 

Veľký dôraz bol kladený na bezpečnosť pri práci. Bezpečnostné prvky ako bezpečnostná brzda, kovová zubová opierka či odľahčovač pnutia kábla sú preto u tohto stroja úplnou samozrejmosťou.

Ku konštrukcii píly boli použité moderné materiály, kvalitná oceľ, ľahké hliníkovéj zliatiny a odolné plasty. Ich vhodnou kombináciou bolo dosiahnuté vynikajúcej odolnosti, optimálne vyváženie a nízka hmotnosť píly 4,2 kg. Vhodne tvarované rukoväte umožnia pohodlné a bezpečné držanie píly vo všetkých pracovných polohách. Vďaka pozdĺžne uloženému motoru má píla veľmi úzky profil, preto sa s ňou dobre pracuje aj v obmedzenom priestore.

Píla je dodávaná s 35 cm lištou a 3/8 "reťazou HECHT s dĺžkou 52 článkov, odporúčaná reťaz je HECHT 33E52E. Rýchlosť reťaze na prázdno dosahuje 13,5 m/s.

Reťazová píla je nebezpečný nástroj, pri práci je preto nutné používať ochranné pracovné pomôcky, medzi ktoré patria chrániče zraku a sluchu, pracovná prilba, spevnená obuv, neprerezné nohavice, pracovné rukavice a pod. Ochranné pracovné pomôcky nájdete v našom internetovom obchode v oddelení " ochranných pomôcok "

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Hodnotenie produktu

4/5

Pridať

Žiadne komentáre

Hecht 2039 - elektrická reťazová píla
Hecht 2039 - elektrická reťazová píla

79,99 €

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Potrebujete poradiť s objednávkou?

Neváhajte nás kontaktovať