Novinka - schodiskové zvislé stupne - čielka

Novinka !   Presstone kamenný koberec- schodiskové čielka na mieru

Schodiskové čielka sú jednoduchým riešením pre aplikáciu kamenného koberca na schodisko. Riešia aplikáciu povrchu na zvislé plochy schodiska (podstupnice, bočné plochy, sokle a pod.). Aplikácia sa realizuje lepením predhotovených čielok pomocou trojzložkového epoxidového lepidla Presstone EX. Čielka vyrábame na mieru podľa želaní zákazníka. Zákazník si môže vybrať materiál čielka (z ponuky Presstone Kamenný koberec Štandart alebo Exclusive), ako aj typ schodiskovej lišty a jej povrchovej úpravy.

 

 

                            čielko

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

 

Dávame Vám do pozornosti naše zázračné, absolútne špičkové čistiace handričky Eudorex SK, ktoré nájdete v našom e-shope.

 

Eudorex Smart 99,9% Batteri Zero Logo - multifunkčná mikrovláknová utierka s privátnou výšivkou.

V prípade záujmu o firemnú efektnú a efektívnu prezentáciu zo 100 %-ným účinkom Vám vieme pripraviť cenovú ponuku aj s Vaším logom. Ideálny praktický darček pre Vašich zákazníkov, obchodných partnerov či zamestnancov s vysokou pridanou hodnotou. Veď predsa - Upratuje každý ... :)

Grafický návrh pre profesionálne vyšívanie - spracovanie - cca 20-50 €, cena 1 /jednej/ výšivky cca 1-1,90 € - podľa náročnosti, veľkosti a farebnosti loga.

Uvedená cena produktu je orientačná - konečná cena produktu na základe cenovej ponuky !

 

Noblegarden Eudorex SK