Panel používateľa
Späť

Sťažnosť :)

Pridal: Pridané: 1.8.2020 20:49:53 Počet zobrazení: 427

01 August 2020

Sťažnosť  :)

Cez týždeň ma navštívil dlhoročný milý a sympatický zákazník. V rámci služobnej cesty sa zastavil nakúpiť nejaké drobnosti z Gardeny a trošku pokecať. Pri lúčení som sa ho spýtal že či pozná moje handričky a podal môj nový úžasný letáčik s ponukou produktov Eudorex.

Povedal že nepozná, napriek tomu že chodí ku mne už veľa rokov. Zaujalo ho to a tak si jednu kúpil, že na skúšku ......

Dnes, v sobotu hneď ráno prišiel naštartovaný do predajne - že to prečo ste mi neponúkli skorej !!!  manželka je absolútne nadšená a chce ďalšie a ďalšie ....  pre seba, pre rodinu, pre kamošky .....

A on úplne vážne - pán Nemec, prečo ste mi takú vec neponúkli už dávno - koľko sme mohli mať ušetrené na prípravkoch, na krémoch na ruky, koľko času by manžela ušetrila a mohla sa o mňa viac starať  :) viac času deťom, záhrade ......

Samozrejme, dával to zo žartu - ale s absolútne vážnou tvárou a s tročku skrytým malým milým úprinmo dobrým hnevom .....

 

Je to tak. Neviem, nedokážem handričky každému odprezentovať, porozprávať, poukazovať čo dokážu. Verím ale že časom si nájdu cestu ku čo najviac zákazníkom.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Vážení zákazníci

 

 

  Od soboty 5.12.2020 nás nájdete v našej novej predajni na adrese Nová 15 v Pezinku - Grinave, na prízemí v modrej budove f. Ekodren, vedľa showroomu Škoda - KARIREAL SLOVAKIA a.s.

 

 

                               Predajňa Noble Garden     Predajňa Noble garden

 

Tešíme sa na Vás          

                               Vilo a Rišo

 

 

Vážení zákazníci

Z dôvodu pretrvávajúcich pandemických opatrení a zhoršenej logistickej, skladovej a inej situácie sa môžu jednotlivé dodacie doby posunúť. Týka sa to hlavne sortimentu techniky a tovarov na objednávku.

Snažíme sa Vaše objednávky vybavovať ku Vašej maximálnej spokojnosti - nie vždy je to z našej strany možné.

                                         Ďakujeme za Vaše pochopenie.    Vilo Nemec Noblegarden & Eudorex SK