Panel používateľa
Späť

Elektrické akumulátorové nožnice na vinič a ovocné stromy

Pridal: Pridané: 23.2.2021 23:55:22 Počet zobrazení: 123

23 Február 2021

Elektrické akumulátorové nožnice na vinič.

Elektrické akumulátorové nožnice na vinič a ovocné stromy

Elektrické nožnice radu Predator sú určené pre všetkých záhradkárov, vinohradníkov a pestovateľov, ktorí chcú ľahko a nenáročne vykonávať strih viniča, kríkov, či malých ovocných stromčekov. Nožnice Predator PV280 sú jednoduché na obsluhu. Pri práci Vám nezavadzajú žiadne káble. Vďaka lítiovej batérii a 150 W bezštetinovému motoru sú nožnice vysoko účinné, ľahké a dosahujú maximálny výkon po krátkej dobe nabíjania.

Na jedno nabitie môžete nepretržite pracovať cca 2 - 3 hodiny. Vymeniteľné čepele umožňujú maximálny priemer rezu 20 – 22 mm a zanechávajú čistý rez.

Únavu pri strihaní Vám pomôže znížiť aj ergonomická technopolymérová rukoväť, ktorá je navyše veľmi odolná a umožňuje bezpečné uchopenie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=FCHbcg8WFZg

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Vážení zákazníci

 

 

  Od soboty 5.12.2020 nás nájdete v našej novej predajni na adrese Nová 15 v Pezinku - Grinave, na prízemí v modrej budove f. Ekodren, vedľa showroomu Škoda - KARIREAL SLOVAKIA a.s.

 

 

                               Predajňa Noble Garden     Predajňa Noble garden

 

Tešíme sa na Vás          

                               Vilo a Rišo

 

 

Vážení zákazníci

Z dôvodu pretrvávajúcich pandemických opatrení a zhoršenej logistickej, skladovej a inej situácie sa môžu jednotlivé dodacie doby posunúť. Týka sa to hlavne sortimentu techniky a tovarov na objednávku.

Snažíme sa Vaše objednávky vybavovať ku Vašej maximálnej spokojnosti - nie vždy je to z našej strany možné.

                                         Ďakujeme za Vaše pochopenie.    Vilo Nemec Noblegarden & Eudorex SK