Panel používateľa
Späť

Ako upratujete s handričkami Eudorex

Pridal: Pridané: 16.2.2018 12:36:37 Počet zobrazení: 1558

16 Február 2018

Pár reálnych príbehov s handričkami Eudorex SK od Vás, zákazníkov s našimi čistiacimi prostriedkami za tých - teraz už sedem rokov ...

Ako upratujete s handričkami Eudorex

Príbeh č.1 - Siedme poschodie

  Pán Nemec, bývam na siedmom poschodí a mám štvorizbový byt, to sú min. 4 a viac okien. Ich umývanie bola pre mňa nočná mora. O strachu z výšok vám nebudem ani vravieť .... Keď som si doniesla domou tú vašu handričku VETRI, dlho som váhala ju vyskúšať. Raz tak doobeda svietilo slniečko, dopíjala som kávu a oči mi padli na okno .... samá šmuha, čmuha, klasika ... reku vyskúšam ten Váš zázrak. Namočila som handričku do vody, vyžmýchala a šla skúšať.
Panenka skákavá ... za pol hodinu som mala umyté nielen okná, ale aj dvere, zrkadlá a kachličky. Od tej chvíle sa na umývanie okien doslova teším .....  Ďakujem

Ďakujem P.M. Bratislava

 

Príbeh č.2 - Bábätko a 26 okien.

Príde mi do obchodu pani zákazníčka, na hrudi má v nosiči malé, cca polročné bábätko a že - prosím si päť handričiek VETRI, tie modré na okná.
Samozrejme ... a pýtam sa jej - poznáte naše handričky ?   A ona že, ja som tu už tretí krát .... sú úžasné. Viete, manžel postavil dom, vlastne domisko a máme 26 okien. Veľkých. Orientovaných na slnečnú stranu, je na nich vidno každú
šmuhu. Ich umývanie bola pre mňa nočná mora, bruchabôľ a stres. Začala som prvým a keď som skončila na poslednom, to prvé bolo už špinavé .... no celé zle. A do toho teraz malé dieťa. Dnes s touto Vašou handričkou umyjem polku okien jeden deň a druhú na ďalší deň - kým mi malý poobede spnká ....

Ďakujem. Neznáma, ale pravidelná zákazníčka.

 

Príbeh č.3 - Kanada

Prichádza dlhoročný seriózny zákazník a od brány kričí na mňa  ... Vilko, máš tie tvoje modré ??? ....   a ja že čo ? modré tabletky ???
Nié, tie handričky na okná ! Dcéra, čo je v Kanade ich chce do balíka ďalšie .... už piaty krát  :) že sú tam z nich unesení .... celá jej rodina a okolie.   /pozor, dcéra je tam lekárka/

Pokračovanie

Niekedy ...  tak leto 2019 - prichádza do obchodu skupina cca 8 - 9 ľudí na čele s pánom J. - no Vilko, máme tu návštevu z tej Kanady, nabal im z tých tvojich handričiek, vyber im tie najlepšie, sprav to krát tri .... velice sú s nimi spokojný :). A tak v Kanade leštia s mojimi handričkami. Dúfam že prídu aj tento rok :)

pán J.O. Pezinok

 

Príbeh č.4 - Husacinka

Pozvali ma v jeden krásny večer dobrý kamaráti na husacinu do Grobu. Tušil som že tú excelentnú večeru chcú z určitých príčin celú zaplatiť, máme tam byť s priateľkou ako ich hostia.

Hm. Čím ich prekvapím ja ? Tak som nabalil tri igelitky / boli tam tri páry./ Do igelitky som dal po krásnej levandulke v kvetináči, po jednej voňavej domácej klobáse a po pár kusov najlepších handričiek Eudorex SK. V sobotu po 13-tej som sadol do auta a šibol som to do tej husacinárne a poprosil majiteľa, že večer, keď dám pokyn, pán čašník prinesie po večeri darčeky, akože nenápadne ....

V rámci večernej zábavy som skočil akože na wecko a šiel som sa dohodnúť s pánom čašníkom ako to má spraviť. Tušili /personál/nejaké šibalstvo, keď sme šušotali a debatovali čo a ako, pripojil sa pán majiteľ, jeho žena, personál - tak reku, spravím si tam rýchlu reklamu.

Vytiahnem zabalenú handričku Velvex HiQ na autá a ten vysoký sympatický dokonalý Pán čašník vykríkne - Šak to ja poznám ..... to nám doniesol šéf v Subaru, leštím tam s tým autá - to je zázrak. A ja - Jak v Subaru ? šak Vy ste tu čašník ?

A on že - áno, toto mám ako brigádu, inak som predajca áut .......  Reklamu mi tam spravil ON. Večerné prekvapenie pre spoločnosť bolo dokonalé.

Inak - bol úžasný. Aj on, aj personál, aj prostredie, aj jedlo ......  aj víno aj slivovica :)

www.gurmanskygrob.sk

 

Príbeh č.5 - handričky Mandy

Už dávno, cca pred tromi rokmi mi v nejaký deň prišla webová objednávka na tri zelené handričky Mandy. Zákazník si zadal osobný odber na predajni. Zavolal som mu, oznámil že sme dostali objednávku, handričky mám skladom, on že príde v sobotu doobeda. Prišiel. Zrovna som tam mal viac ľudí. Kúpil. Zaplatil. Odišiel. 

Za 2 týždne prišla objednávka na 30 ks handričiek. Tá istá situácia. Mladý sympatický chalan prišiel v sobotu, reku veď už ste tu boli, no čo ste spokojný ? On že - dobré sú, ideme ich ešte testovať, dám Vám vedieť čo a ako ....

Asi za mesiac prišla webová objednávka na 300 zelených Mandy a 20 kusov Velevex HiQ. Keď pán prišiel pre objednávku, bol aj čas na krátky rozhovor. Pám mi vraví - viete, mám v Bratislave tri ručné autoumyvárky a chlapci /zamestnanci/ mi povedali že také nieč ešte v rukách nemali .... nepúšťajú ani jediný chĺpoček, leštia do absolútna.

Myslím že tu nebolo už čo viac dodať. Odvtedy nás navštívil už veľa krát.

Meno ani kontat nemám, keď zistím, uvediet sem jeho web - ak má.

 

Všetky príbehy sú reálne, žiadne trapné vymýšľanie si alebo štylizácia ..... :)

 

Ak máte aj Vy nejaký krátky milý príbeh a kladný zážitok s našimi handričkami, kľudne nám ho napíšte, tie najzaujímavejšie uverejníme a možno aj odmeníme ... :)

Veď predsa - Upratuje každý ...

Pekné dni a pohodlné upratovanie s handričkami Eudorex SK Vám praje Vilo Nemec

www.eudorex-sk.sk

www.noblegarden.sk

Vetri

Alternatívne príspevky:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Vážení zákazníci

 

  Nájdete nás v našej novej predajni na adrese Nová 15 v Pezinku - Grinave, na prízemí v modrej budove f. Ekodren, vedľa showroomu Škoda - KARIREAL SLOVAKIA a.s.

 

 

                               Predajňa Noble Garden     Predajňa Noble garden

 Tešíme sa na Vás          

                               Vilo a Rišo

 

 

Vážení zákazníci

Z dôvodu pretrvávajúcich pandemických opatrení a zhoršenej logistickej, skladovej a inej situácie sa môžu jednotlivé dodacie doby posunúť. Týka sa to hlavne sortimentu techniky a tovarov na objednávku.

Snažíme sa Vaše objednávky vybavovať ku Vašej maximálnej spokojnosti - nie vždy je to z našej strany možné.

                                         Ďakujeme za Vaše pochopenie.    Vilo Nemec Noblegarden & Eudorex SK